Životopis Hilary Duff

26. července 2007 v 17:15 | Nikuska5555
Jméno - Hilary Duff
Datum narození- 28. září 1987
Místo narození- Houston (USA)
Znamení- váhy
Hilary od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role- například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že jí režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie ( u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat na plno. Na konci roku 2003 jí vyšlo druhé a více úspěšné album Metarnorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen ( Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 ( v USA) byl v kinech její další film - A Cinderella Story ( Popelčin příběh) a v říjnu 2004 natočila film Hearth of Summer.
Zpěvačka a herečka Hilary Duff se narodila 28. 9. 1987 v Houstnu v USA.
Od pěti let navštěvovala balet a byla v něm výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého natečního klubu The Nutcracket (LOUSKÁČEK). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (CASPER a WENDY), který jí pomohl k úspěchu a slávě.
Později hrála jen malé role např. Chicago Hope, ale ve třinácti letech konečně uspěla v konkurzu na televizní seriál Lizzie McGuire. Amerika tento seriál milovala a tak se stalo, že se jim Hilary vryla do paměti. V několika dílech i zpívala, a protože to nebylo nejhorší, rozhodla se, že bude zpěvačka. V tu dobu vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane.
To už ji znala celá Amerika a tak se nebylo čemu divit, že ji jako o závod začali obsazovat do filmů. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire a protože to produkci mrzelo, tak se rozhodli, že natočí film Lizzie McGuire Movie (ITALSKÉ PRÁZDNINY).
Za film Italské prázdniny Hilary dokonce získala cenu za nejlepší "puberťáckou" roli roku. Poté si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a souběžně natáčela film Cheaper by the Dozen (DVANÁCT DO TUCTU). V dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.
Tím ale rozhodně Hilařina kariéra nekončí. V červenci roku 2004 byl v kinech její další film, jménem A Cinderella Story (MODERNÍ POPELKA).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama